Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka. Oddając Państwu własny czas i zaangażowanie oferujemy nasze umiejętności po to, by stał się on niepowtarzalny..

Firma Dalia-świat dekoracji ślubnych i okolicznościowych zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem aranżacji sal weselnych, kościołów, przyjęć okolicznościowych, jak i florystyką ślubną. Swoje doświadczenie zdobyliśmy podczas szkoleń florystycznych oraz dekoratorskich, a także przy realizacji dotychczasowych zleceń. Każda z naszych dekoracji jest przemyślana z dbałością o szczegóły, a wszystko w trosce o zadowolenie naszych Klientów. Specjalizujemy się w wykonywaniu efektownych dekoracji z wykorzystaniem tkanin, balonów, kwiatów i światła takich imprez okolicznościowych jak: wesela, chrzciny, komunie, studniówki, urodziny, jubileusze, itp. W naszej ofercie znajdą Państwo również ręcznie wykonane zaproszenia, kartki okolicznościowe oraz dodatki ślubne, m.in. zawieszki na alkohol, kotyliony, winietki, itp. Oferujemy także państwu wypożyczalnię wytwornic: dymu i baniek mydlanych, wyrzutni konfetti, fontanny czekoladowej, sprzętu oświetleniowego i dekoracyjnego oraz szkła.

Dbając o komfort i maksymalne zadowolenie swoich klientów oferujemy:

- pełne zaangażowanie w obsługę klienta

- bardzo elastyczne godziny spotkań i konsultacji

- wysoką jakość i konkurencyjne ceny,

- gwarancję świeżości kwiatów ciętych (zamawianych specjalnie pod danego klienta)

- gratisy przy kompleksowych zamówieniach

- bezpłatny dowóz, montaż i demontaż w obrębie miasta Kutna.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii i odwiedzenia naszego sklepu online, w którym możecie Państwo dobrać wszystkie akcesoria niezbędne do oprawy Waszej uroczystości.

 

Kontakt z Państwem to dla nas przyjemność a dla Państwa gwarancja dobrze wykonanej usługi za przystępną cenę.